Baby Jogger City Select DOUBLE

Baby Jogger City Select DOUBLE

Gdy na świat przychodzą bliźniaki radość jest podwójna. Cieszyć się można niemal bez końca jednak w którymś momencie przychodzi czas na zakupy. Kupić wózki dziecięce dla dwóch pociech nie jest łatwo, jednak można dokonać korzystnej transakcji.

Ja wybrałam Baby Jogger City Select DOUBLE. Ten wózek ma przede wszystkim ważną cechę, jaką jest poręczność i funkcjonalność, szczególnie gdy na myśli mamy przedzieranie się przez miasto z naszymi pociechami. Wielkim jego atutem jest bowiem ułożenie siedzeń. Maluchy nie siedzą koło siebie lecz za sobą. Sprawia to, że możemy łatwo przejechać przez tłum i wtoczyć wózek na najwyższe krawężniki. Dodatkowym ułatwieniem, które testowałam idąc na obcasach, jest wysuwana, teleskopowa rączka. Wykonana z aluminium umożliwia nam łatwe prowadzenie i manewrowanie wózkiem.

Ważnym atutem produktu jest dbałość o wygodę użytkownika. Nie tylko mamy miejsce na drobiazgi, ale też możemy regulować bardzo wiele rzeczy. Sama sprawdzałam możliwość regulacji zarówno podnóżków jak i zadaszeń w wózku. Tolerancja pięciu centymetrów sprawia, że mogę być spokojna bo gdy dzieci urosną nadal wystarczy dla nich miejsca.

Nie mogę też zapomnieć o atucie jakim jest waga, a to szczególnie ważne gdy kobieta ma sama gdzieś wyjść z dzieckiem. Wózek jest lekki ale mimo to stabilny przez co komfortowo się go używa w niemal każdej sytuacji. Jedyne co odstrasza to cena, ale przecież za jakość warto zapłacić nieco więcej i móc korzystać przez bardzo długi czas, a może nawet przekazać wózek dalej.