Wózki dziecięce

Wózki dziecięce

Wózki dziecięce to słowa, które kojarzą się młodym rodzicom z prawdziwym koszmarem. Niemniej jednak nie da się uniknąć tego zakupu. Warto wiec w takim wypadku kupić wózek, który starczy na długi okres czasu i będzie porządnie wykonany, a przy tym estetyczny.

4RIDER Mutsy to był mój wybór. Przyznam szczerze, że na początku przede wszystkim urzekło mnie wzornictwo. Proste, delikatne a zarazem bardzo nowoczesne. Idealne na wyprawy do miejskiej dżungli. Niemniej ważna jest dla mnie waga. Zgodnie z zapewnieniami producenta, wózek ten waży niewiele. To niewątpliwe ułatwienie dla każdej młodej mamy.

Podobnym ułatwieniem są koła, które są tak skonstruowane aby umożliwić różnego rodzaju manewry. Ponadto istnieje tez opcja zablokowania ich i jazdy na wprost, co jest kolejnym ułatwieniem, które często wykorzystuje.

Ważnym elementem wózka jest jego buda, która pozwala na osłonienie malucha przed słońcem lub też deszczem. Ciekawym ułatwieniem jest również wbudowane miejsce na zakupy co z pewnością doceniam nie tylko ja. Dobrą inicjatywą producenta było także dodanie kompletu poszewek i innych akcesoriów do wózka. Jest to niewątpliwe uproszczenie i prawdziwa ulga dla mam estetek. Podoba mi się też opcja wyboru z czego mają być wykonane poszczególne elementy wózka. Dzięki takim zabiegom mogę kupować wózki dziecięce bez stresu i polecić ten jako jeden z najlepszych jakie miałam przyjemność oglądać. Chociaż niestety nie kosztuje mało, to uważam, że wart jest każdej złotówki, którą się w niego zainwestuje.