Zabawki dla niemowląt Fisher Price

Zabawki dla niemowląt Fisher Price

Od jakiegoś czasu można powiedzieć że z wiekiem stałem się bardziej bliski zabawką niż kiedykolwiek, a w szczególności są to zabawki dla niemowląt. Stało to się za sprawą tego że w ostatnim czasie zostałem podwójnym wujkiem oraz także od niedawna zostałem ojcem. W jednym z przypadków zostałem także ojcem chrzestnym. Czyli było wiadome że będę musiał zacząć się interesować się zabawkami, ponieważ przy każdej okazji prezent bądź mały upominek trzeba kupić.

Po przestudiowaniu wielu forów oraz artykułów odnośnie zabawek dla niemowląt stwierdziłem że wiodącą firmą w tej dziedzinie jest firma Fisher Price. I właśnie z tej firmy wybrałem zabawki dla niemowląt. Dla swojego syna oraz dla moich siostrzeńców wybrałem m.in. Fisher Price Karuzela w trzech modelach którą w prosty sposób montuje się nad łóżeczko. Wybór był prosty, każde niemowlę posiada coś podobnego przy swoich łóżeczkach, jest to pomocne i przy usypianiu, gdy np. słychać spokojną melodię oraz z późniejszym czasie do zabawy gdy dziecko będzie chciało sobie dotknąć różne figurki znajdujące się na karuzeli.

Niektóre modele posiadają również jakieś efekty świetlne bądź lampkę którą można zaświecić. Z pewnością będę również korzystał z tej firmy wraz z dorastaniem dzieci, ponieważ w swojej ofercie mają mnóstwo zabawek i różnych rzeczy nie tylko dla niemowląt ale także do starszych dzieci, dla których jest wiele zabawek zrobionych pod kontem nauki nawet szkolnej. W dodatku możliwość obejrzenia i zamówienia produktu przez Internet sprawia że wszystko można załatwić w kilka chwil.